Fief fietsroute 2022

Fief Algemeen 03-06-2022
860 keer bekeken 0 reacties

We zijn dol op fietsen. Fietsen is leuk én gezond. Na de succesvolle fietsdag van vorig jaar doen wij ook dit jaar weer graag mee aan de Wereld Fietsdag op vrijdag 3 juni 2022.

Een nieuwe route!

We hebben weer een mooie route voor je uitgestippeld, dwars door Maassluis, Vlaardingen en Schiedam. De route is rond de 30 kilometer.

Het startpunt is bij Hoeve Avondrust in Vlaardingen.

Bij deze sfeervolle boerderij ontvangen we jullie met wat"natuurlijk" lekkers. Je ontvangt dan ook de route, een hapje en drankje voor onderweg en een Fief verrassing.

Net zoals vorig jaar is deelname gratis.

Er is ook een leuke fotowedstrijd aan verbonden. Deze foto's zijn terug te vinden op het prikbord.

Deze fietsdag is geweest en was een groot succes, volgend jaar weer!

Natuurlijk kun je de mooie route altijd zelf fietsen. We delen hem (hieronder)  dan ook graag met je. Veel fiets plezier!

    Afbeeldingen

    Toegevoegde bestanden

    Reageren

    Bekijk ook

    0  reacties

    Log in om te reageren.

    Op eigen wijze ouder worden

    Fief is het online platform met dagelijks nieuwe artikelen. Gemaakt door en voor ouderen van nu en straks in Maassluis, Vlaardingen en Schiedam. We inspireren je met artikelen over activiteiten, mogelijkheden en leuke initiatieven, om op eigen wijze ouder te worden.

    Blijf op de hoogte

    Blijf op de hoogte van het laatste Fief nieuws. Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang gratis één keer per week een bericht van Fief.

    Abonneren

     

     

    Cookie-instellingen