Begin
19-04-2026 om 08:00
Einde
19-04-2026 om 09:30
Sluiten
Repeterende afspraak!
Wil je de gekozen optie voor alle repeterende afspraken doorvoeren of alleen voor deze afspraak?
Locatie
Bezoekerscentrum d´Oude Koestal, Peppellaan 1, 2691 NG ´s–Gravenzande
In het prachtige Staelduinse Bos, gelegen in het groene hart van het Westland vindt een vroege vogelwandeling plaats. Tijdens deze excursie krijgen deelnemers de unieke kans om, onder begeleiding van een ervaren en bevlogen vogelgids, het bos op zijn mooist te beleven.
De excursie vindt plaats in de vroege ochtenduren wanneer de natuur ontwaakt en de vogels hun ochtendconcert inzetten.
Het Staelduinse Bos staat bekend om zijn rijke vogelpopulatie, variërend van zangvogels tot roofvogels, en biedt een ideale omgeving voor natuurliefhebbers om in alle rust te genieten van het ontwaken van flora en fauna.
De wandeling start bij bezoekerscentrum d’Oude Koestal en duurt ongeveer anderhalf uur. Deelnemers worden aangemoedigd om hun verrekijker mee te nemen en zich warm te kleden, zodat ze optimaal kunnen genieten van deze sfeervolle en leerzame tocht door het bos.
Deelname is € 3,00 per persoon. Vooraf aanmelden is verplicht. Dit kun je doen door te bellen naar familie van Drongelen, tel. 0174 – 631 427, of via email
Voor de koffie na afloop wordt een vrijwillige bijdrage. gevraagd.
Wanneer de KNMI een weerwaarschuwing code geel (of oranje/rood) afgeeft voor deze regio gaat een excursie niet door.
In het bos is het gevaar van vallende takken of bomen bij veel wind.
Foto is afkomstig van pxhere.com