Dit jaar staat in het teken van samen werken aan veiligheid. Want veiligheid maken we samen: de gemeente, hulpverleners, ondernemers én jij als inwoner van Vlaardingen.
Tijdens de Veiligheidsdag krijg je een unieke blik achter de schermen bij politie, brandweer, ambulance, boa’s, jeugdwerkers en andere veiligheidspartners. Je ontdekt hoe zij samenwerken én hoe je zelf kunt bijdragen aan een veilige stad. En ook aan de kleintjes in natuurlijk gedacht. Die kunnen zich heerlijk uitleven op het brandweerspringkussen en zich laten schminken tot veiligheidsheld om vervolgens een meet & greet te hebben met Marshall van PAW Patrol.
Geadviseerd wordt om zoveel mogelijk lopend, met de fiets of het openbaar vervoer te komen. En houd rekening met bewoners rondom de Markt. De ingang voor mindervaliden bevindt zich aan de linker achterkant van de kerk.
Er zijn verschillende demonstraties op deze dag:
11:30 uur - Opening burgemeester
12:00 uur - Verkeersincident waarbij verschillende hulpdiensten in actie komen*
12:30 uur - Vlam in de pan
13:00 uur - Aanhouding met boa’s en politie*
13:30 uur - Vlam in de pan
14:00 uur - Verkeersincident waarbij verschillende hulpdiensten in actie komen*
14:30 uur - Vlam in de pan
15:00 uur - Aanhouding met boa’s en politie*
15:30 uur - Vlam in de pan