Langste dag wandeling in de Broekpolder

Cora van Fief 11-06-2025 67 keer bekeken 0 reacties

Begin

22-06-2025 om 20:30

Einde

22-06-2025 om 22:30

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Klauterwoud (tegenover Adventure Vlaardingen), Watersportweg 21, 3138 HD Vlaardingen

Loop met de Broekpoldergidsen mee op de langste dag van het jaar en ervaar de natuur op de late avond van de dag dat de zomer start. De zomerzonnewende vindt plaats en vanaf deze dag worden de dagen ook al weer korter.

Het vertrek is om 20.30 uur vanaf de picknicktafels in het Klauterwoud tegenover Adventure Vlaardingen, Watersportweg 21. De wandeling duurt ongeveer 2 uur.

Heb je een verrekijker, neem die vooral mee want er valt van alles te zien op deze langste dag.

Klik hier om kaartjes voor deze wandling te kopen. Kaarten kosten 4 euro plus administratiekosten. Met een vrijwilligerspas van KLIK krijg je 2 euro korting (max.1 kaartje per pas). Vul hiervoor bij de promocode VRIJWILLIGERSPAS in en de korting wordt automatisch verrekend. Vergeet niet je pas mee te nemen naar de wandeling.

Heb je vragen over de wandelingen, stuur dan een e-mail

 

Op eigen wijze ouder worden

Fief is het online platform met dagelijks nieuwe artikelen. Gemaakt door en voor ouderen van nu en straks in Maassluis, Vlaardingen en Schiedam. We inspireren je met artikelen over activiteiten, mogelijkheden en leuke initiatieven, om op eigen wijze ouder te worden.

Blijf op de hoogte

Blijf op de hoogte van het laatste Fief nieuws. Meld je aan voor de nieuwsbrief en ontvang gratis één keer per week een bericht van Fief.

Abonneren

 

 

Cookie-instellingen